De nieuwste berichten › Forums › Stoom algemeen › Algemeen › Foto plaatsen in bijdrage
- Dit onderwerp bevat 3 reacties, 3 deelnemers, en is laatst geüpdatet op 17 jaren, 5 maanden geleden door
Anonymous.
- AuteurBerichten
- 18 mei 2006 om 19:03 #223
Frits
DeelnemerHallo, Zoals vermeld in de FAQ kun je een foto plaatsen in je bijdrage.
Als je een eigen webside hebt verwijs je natuurlijk daar naar toe.
😆 Maar de ongelukkigen die zo iets niet bezitten kunnen hun foto gratis plaatsen op een zogenoemde host webside. Ik gebruik daarvoorhttp://imageshack.us Op deze site kun je een afbeelding uit je eigen PC plaatsen en daarna (host it) krijg je een paar regels te zien om naar je foto te verwijzen in bv. dit Forum. Zie ook het Img commando hierboven.
Dus gewoon de hele regel kopieren en in je bijdrage plaatsen daar waar je de foto wilt laten zien. Simpel toch?
Een voorbeeld:
[img]http://img155.imageshack.us/img155/93/gwr10tfruitb7eq.th.jpg [/img] Voor dit plaatje staat er dan dit:
“URL=
]http://img155.imageshack.us/my.php?image=gwr10tfruitb7eq.jpg “[IMG
[/IMG][/URL”http://img155.imageshack.us/img155/93/gwr10tfruitb7eq.th.jpg Dan wordt het een stuk duidelijker en leuker in dit forum. Doe je best, maar overdrijf niet.
😉 Groeten van Frits
19 mei 2006 om 15:15 #2392Anoniem
InactiefHoi Frits, Is idd een goede tip! Houdt er echter wel rekening mee dat die plaatjes niet voor eeuwig blijven staan maar dat ze na een tijdje weer weg zullen gaan
19 mei 2006 om 17:48 #2393Frits
DeelnemerHallo Admin, Het lijkt me logisch, maar ook een bijdrage in het forum wordt toch niet eeuwig durend gelezen.
😆 Voor permanente informatie hebben we nog altijd het boek, ook al is dat ook niet tegen de eeuwigheid en de tand des tijds bestand.
Maar dat zijn de lezers gelukkig ook niet.
Groeten
Frits
25 juni 2006 om 16:18 #2394Anonymous
DeelnemerBeter vind ik het als je gewoon je eigen upload ftp hebt, ik heb bij lycos. 50Mb helemaal gratis, mega betrouwbaar, en permanent opgeslagen. - AuteurBerichten
- Je moet ingelogd zijn om een antwoord op dit onderwerp te kunnen geven.